Етнічний вокально-інструментальний ансамбль «Діти Коляди»

Почав існувати у жовтні 2012 року, але основне формування складу закінчилось у 2016 році. Ідея колективу — поєднання етнічності з різними сучасними музичними напрямками. Мета — ознайомити слухачів з етнічним колоритом за допомогою знайомих музичних напрямків, таких як: блюз, джаз, рок-н-рол, поп-музика та інші. Ансамбль має велику колекцію етнічних інструментів з різних країн світу, які використовуються у деяких репертуарних творах.

Ансамбль став переможцем та ГРАН-призером багатьох міжнародних та всеукраїнських конкурсів. Постійно приймає участь у фестивальних та конкурсних заходах та веде концертну діяльність. Головна ціль ансамблю — це вийти на рівень міжнародного визнання та представляти музичні цінності українського народу у всьому світі. Та спершу, об’єднати серця українців в один єдиний ритм, ритм якісної етно музики у сучасному аранжуванні!
Середній вік учасників – 14 років.

Склад:
Марія Хомутіна — вокал, духові
Діана Скачкова — бас-гітара, гітара, струнні
Аня Ефімова — клавішні
Роман Ходзинський — ударні, перкусія

Художній керівник і засновник ансамблю — Євгенія Шимко.

Посилання на ЕВІА «Діти Коляди» в соц.мережах:

Вконтакте

facebook.com

youtube.com

Діти Коляди

Дякуємо батькам та слухачам ЕВІА «Діти Коляди» за підтримку на концертах та репетиціях, за Ваші перегляди у соціальних мережах та «лайки»!!! Дякуємо новим відвідувачам, що не залишаете гурт без уваги, дякуємо за Ваші активні коментарі та репости!!! Без Вас було б набагато складніше робити перші музичні кроки! 

Нагадаємо, що однією із головних цілей та завдань МШСВ ім. І. Карабиця — є залучення учнів до різноманітних музичних проектів для реалізації їхнього творчого потенціалу та культурного розвитку нашої країни в цілому.