Український музичний гурт klatzbatz

Гурт klatzbatz був сформований взимку 2016 року, вже у квітні вони прийняли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Сонце За Нас»підтримали проект «День вуличної музики» виконанням своїх пісень та зіграли на головній сцені Києва на Поштовій Площі в рамках проекту Fest Project до Міжнародного дня захисту дітей. Репертуар складає як і власні авторські пісні, так і cover версії популярних виконавців. У червні 2016 року музиканти відзняли перше відео на пісню «Ти спитай» у листопаді зіграли на легендарній сцені Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Червона Рута». У березні 2017 року стали учасниками School Bands Battle 2017.  12 квітня 2017 року у Мистецькому Арсеналі організатори «Країна Мрій» провели Благодійний дитячий рок-бал – «Рок до зірок» за участю гурту klatzbatz. 15 квітня отримали два «ТАК» від суддів шоу «Україна має талант. Діти — 2 сезон». 06.11.2017 зіграли на сцені Freedom Event Hall.  У 2018 році прийняли участь у фестивалі «Всі разом» на Поштовій Площі та в арт-платформі на фестивалі «ВІДЕОЖАРА 2018».
Рок, поп, соул, фанк – саме у цих напрямках учасники гурту мріють стати іконами українського шоу-бізнесу. Учні МШСВ ім. І. Карабиця. Художній керівник гурту — Євгенія Шимко.

Склад гурту:
Варвара Ревякіна — вокал
Олена Скачкова — клавішні, бек-вокал
Діана Скачкова — бас-гітара, гітара, бек-вокал
Данііл Конопленко — ударні, перкусія

Середній вік учасників – 10 років.

Посилання на гурт #klatzbatz в соц.мережах:

facebook.com             

youtube.com

klatzbatzРепертуар:

  1. Versace, Gucci, Prada, (автор — klatzbatz)
  1. Зірковий сон, (автор — klatzbatz)
  1. Ти спитай, (автор — klatzbatz)
  1. Закохана весна, (автор — klatzbatz)
  1. Де би не були, (автор — klatzbatz)
  1. Heaven, (автор — Depeche Mode)
  1. Chelsea Dagger, (автор — The Fratellis)
  1. Все одно (Let It Go), (автор — мульт. Крижане серце (Frozen))
  1. Otherside, (автор — Red Hot Chili Peppers). Слова Т. Шевченка «Реве та стогне Дніпр широкий»
 1. Chandelier, (автор — Sia). Укр.нар.текст «Чому в мене заплакані очі»

Дякуємо батькам та слухачам гурту klatzbatz за підтримку на концертах та репетиціях, за Ваші перегляди у соціальних мережах та «лайки»!!! Дякуємо новим відвідувачам, що не залишаєте гурт без уваги, дякуємо за Ваші активні коментарі та репости!!! Без Вас було б набагато складніше робити перші музичні кроки!

Нагадаємо, що однією із головних цілей та завдань МШСВ ім. І. Карабиця — є залучення учнів до різноманітних музичних проектів для реалізації їхнього творчого потенціалу та культурного розвитку нашої країни в цілому.