Головною метою педагога є професійне надання вихованцю таких знань та навичок, які б у майбутньому стали йому у нагоді. Педагоги нашої школи – це професійні та кваліфіковані спеціалісти, які неодноразово разом розробляли творчі проекти та реалізовували їх, саме тому наша система навчання є комплексною та індивідуальною, з однією спільною метою – створити майбутнього артиста.

ПедагогиЄвгенія Шимко – художній керівник, педагог естрадного фортепіано та імпровізації. Піаністка, викладач та концертмейстер вищої категорії. Імпровізатор, аранжувальник. Заслужений діяч естрадного мистецтва України. Закінчила Київський інститут музики ім. Р.М. Глієра та Національну музичну академію України ім. П.І. Чайковського. Постійно виступає у різних фестивалях та концертах із сольною програмою, приймає участь в концертах «Київської дитячої філармонії». Солістка та художник–постановник першого професійного дитячого мюзиклу «Game-X», прем’єра якого відбулася восени 2013 року у Київському Муніципальному Академічному театрі опери і балету для дітей та юнацтва.  Саме у мюзиклі був вперше продемонстрований новий тип піанізму («сценічний тип піанізму»). Євгенія має власну методику по імпровізації для дітей ДМШ. Автор обробок багатьох українських народних пісень. Художній керівник , засновник та автор пісень Етнічного вокально-інструментального ансамблю «Діти Коляди». Член Творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України».  Член Національної всеукраїнської музичної спілки «Асоціація діячів музичної освіти та виховання». 

Сніжана Мамчич  —  педагог з фортепіано. Викладач, концертуючий піаніст, методист. Досвідчений практик та теоретик. Закінчила Житомирське музичне училище ім. В. С. Косенка, факультет  «Музичне  мистецтво» (фортепіано) — денне відділення та Київський інститут музики ім. Р. М. Глієра, факультет «Музичне мистецтво» (фортепіано) — денне відділення. Учасник та переможець багатьох конкурсів та музичних олімпіад (Піаністів Л. Шур – 2014р., Юних піаністів -2004р.; 2009р., Ансамблевої гри -2006р; 2008р., Музично-теоретична олімпіада — 2009р. та ін..). Індивідуальний підхід до кожного учня незалежно від віку та музичного вподобання. 

 

 

СвітПедагогилана Копаниця – педагог з фортепіано та фортепіанних ансамблів. Викладач вищої категорії. Має великий досвід та працює з дітьми більше 30 років. За весь цей час її учні здобули багато перемог на всеукраїнських та міжнародних конкурсах. Деякі учні продовжили музичний шлях у вищих учбових закладах, таких як: КІМ ім. Р.М. Глієра, Київський Університет ім. Б. Грінченка та ін.. Світлана має свої власні сучасні розробки та методики по викладанню фортепіано. Робить переклади та редакції багатьох музичних творів для фортепіанних ансамблів. Є членом організаційного комітету Міжнародного конкурсу-фестивалю «Південний експрес». Була адміністратором дитячого музичного проекту — мюзиклу «Game-X». Має подяки від Голови подільської районної ради Є. Романенко (2008рік), Київського міського голови Л. Черновецького (2010 рік) Директора Департаменту культури КМДА С. Зоріної (2013 рік) та ін.. Та головною подякою є подяка її учнів.

Аліна Козловська — педагог академічного та естрадного вокалу. Закінчила Хмельницьку гуманітарно-педагогічну академію, факультет мистецтв, де отримала диплом спеціаліста з відзнакою за спеціальністю вчитель музики, етики та естетики. Диплом магістра отримала в інституті мистецтв НПУ ім. М.П. Драгоманова, Кафедра теорії і методики постановки голосу. Досвід роботи з дітьми і дорослими більше 4 років. За роки викладацької роботи, учні беруть активну участь у концертній діяльності, конкурсах та фестивалях. Кредо викладача – є особисте твердження, що «Співати можуть всі! Для цього лише потрібне — бажання, світла голова та працьовитість!»

 

 

Чечко СофияСофія Кушнірук — педагог вокалу. В 2013 році закінчила Київський музичний коледж ім. Р. М. Глієра, факультет «Академічний спів», клас викладача Заслуженої артистки України, солістки Національної філармонії України Чепіги Ніни. Має диплом з відзнакою. Закінчила Київський інститут музики ім. Р. М. Глієра, факультет «Академічний спів» клас викладача артистки Національного Театра Опери та Балету, заслуженої артистки України Чахоян Сусанни. Спеціалізується на роботі з дітьми дошкільного, а також шкільного віку. Досвід роботи більше 6 років. За цей час її учні здобували призові місця, ставали лауреатами, брали активну участь у багатьох Всеукраїнських конкурсах та фестивалях. Володіє ігровими методиками навчання дітей співу, а також сучасними методиками розвитку голосу та дихання для дорослих.  Головна ціль — розвивати вокальне мистецтво, готувати нове покоління видатних вокалістів, з малих літ прививати любов дітей до співу та музики.

Тетяна БачулПедагоги – педагог теоретичних дисциплін та композиції. Композитор, музикознавець, викладач першої категорії, закінчила аспірантуру Національної музичної академії ім. П. І. Чайковського. Брала участь у міжнародній стипендіальній програмі Міністра культури Польщі «Gaude Polonia» в рамках якої стажувалася в Музичній Академії ім. К. Шимановського (м. Катовіце. Польща). Член Національної музичної спілки композиторів України. Власниця багатьох наукових статей. Має величезну колекцію своїх творів, які постійно виконуються на різноманітних фестивалях сольно, в ансамблях та провідними оркестрами України. Тетяна — стипендіат Київського міського голови для обдарованої молоді «За особистий творчий внесок у розвиток міста, високі досягнення у суспільному житті». У 2013 році здобула грант президента України, як композитор, для постановки дитячого музичного проекту.  

  

 

Сергій Сидоркін – педагог класу гітари (класична, акустична, електрогітара, бас-гітара), виконавець, артист. Закінчив Дніпровську академію музики імені М.Глінки, гітара та етно-інструменти. Вільно імпровізує у всіх музичних напрямках та жанрах (jazz, funk, rock and roll, hard rock, RNB, blues). Програма занять підбирається з урахуванням індивідуальних особливостей кожного учня і розрахована на освоєння основних прийомів гри — як соло виконавця, так і грі дуетом та в ансамблях.

 

 

 

 

Анастасия Торунян педагогиАнастасія Торунян – педагог вокалу та хору. Закінчила Київський інститут музики ім. Р.М. Глієра, факультет «Хорове диригування».  Учасник хорового ансамблю під керівництвом  Горбатенко Г. Л., з ансамблем виступала  у Німеччині, Чехії, Угорщині, Болгарії, Москві та Польщі. У період навчання у КІМ ім. Р. М. Глієра здобула перший досвід роботи з дітьми – як педагог. Після закінчення навчання у Київському університеті ім. Бориса Грінченка на факультеті «музичне мистецтво» розпочала практику на тему «творчий розвиток дитини». Головна мета її роботи – це всебічно розкривати креативні особливості дитини з раннього віку, розвивати слух, пам’ять, дикцію та почуття ритму.  Сучасний підхід Анастасії забезпечить комфортне занурення у світ музики та прищепить любов до мистецтва на все життя.  

 

  

Харченко Галина ­– викладач по класу скрипки. Закінчила Канівське училище культури та мистецтв, керівник аматорського колективу народних інструментів, викладач скрипки. Київський національний університет культури та мистецтв  — «Музичне мистецтво» (скрипка) у класі К.А. Худякової солістки «Київської Камерати». Досвідчений теоретик та практик, концертуюча скрипалька, учасниця всеукраїнських конкурсів та фестивалів. Солістка ансамблю пісні і танцю «Чорнобривець». Спеціалізується на роботі з дітьми дошкільного та шкільного віку, а також безпосередньо з дорослими. Має цікаву методику викладання, яка максимально точно висвітлює принципи опанування виконавської майстерності гри на струнно-смичкових інструментах, зокрема на скрипці, та допомагає розвивати особистість та музично-творчі здібності.

 

 

Гейчук Іван — педагог  ударних інструментів, сучасної та етнічної перкусії, кахону. Володіє усіма музичними жанрами, майстер різноманітних «beat» технік. Викладає як на електронній ударній установці, так і на акустичній. Добре розуміється на midi контенті, музичних редакторах та нотних редакторах використовуючи їх під час занять. Навчався в Коледжі Культури і Мистецтв, факультет «Музичне мистецтво» естрада (ударні інструменти, та оркестрові ударні інструменти). Артист естради, керівник ансамблю естради, володіє особливою технікою гри на малому барабані, ксилофоні та різноманітній перкусії. Багатий досвід гри в стилістичних гуртах. Викладач зі знанням нотної грамоти та досвідом роботи.

 

shevchenko-viktoriyaВікторія Шевченко – викладач акторської майстерності, акторка, режисер драматичного театру. Закінчила музичне училище диригентсько — хорове відділення та Київський Національний Університет Театру Кіно і Телебачення ім. Карпенка — Карого, факультет режисури драматичного театру (майстерня Митницького Е.М.) Активна учасниця театральних фестивалів, зокрема лауреат театрального конкурсу «Молоко». Постійно знімається в телепроектах. Головні постановки: А. Чехов «Дядя Ваня», Н.Гоголь «Шинель» С.Баженова «там, где Зоя гусят кормила», Ворожбит «Зернохранилище», дитяча казка «принцеса – лебідь». Вікторія має власний підхід до виховання в дітях особистості та розвитку творчих здібностей. Головна мета, розвинути в дитині її особистий характер, талант, відкрити її для спілкування з світом, розвинути уяву.