Rock Bands

Рок-гурт

klatzbatz

· рок/поп/соул/фанк ·

Репертуар складає як власні авторські пісні, так і cover версії популярних виконавців. Учасники конкурсів, фестивалей та концертів:● Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Сонце За Нас» (Київ)● «День вуличної музики» (Київ)● Fest Project до Міжнародного дня захисту дітей (Поділ, Київ)● «Червона Рута» ● School Bands Battle ● Мистецький Арсенал. Благодійний дитячий рок-бал – «Рок до зірок»● «Україна має талант. Діти –2 сезон» СТБ Фестиваль «ВІДЕОЖАРА 2018» арт-платформа

Рок-гурт

153 Pink Monsters

· поп/рок · 

Гурт 153 Pink Monsters сформувався наприкінці 2017 року. Діти грають у стилі POP, R’N’B, HIP-HOP, ROCK. Мають досвід виступів на сцені концертного залу ATLAS. Переможці SBB – First Qualifying Concert. У 2018 зіграли на сцені фестивалю «Всі разом» на Поштовій площі та в арт-платформі на «ВІДЕОЖАРА 2018». Учасник SBB різних років.

Шоу-група

СМУЗІ

· поп · 

Дитячий вокально-інструментальний ансамбль СМУЗІ був сформований восени 2017 року. Діти грають на музичних інструментах, співають та роблять танцювальні постановки до своїх номерів. Мають досвід виступів на різних сценах Києва та приймали участь у мюзиклі. Лауреати та переможці міжнародних та українських конкурсів і фестивалів.

Джаз-бенд

Jazzy Bazzy

· джаз/поп · 

Дівчата із джаз-бенду грають cover версії популярних виконавців і створюють власні пісні. Перші репетиції розпочалися у 2019 році. Учасники та переможці багатьох конкурсів та фестивалів таких як School Bands Battle, SOLOVIOV ART та ін. Активні учасники шкільних концертних заходів.

Ансамбль

Хор

· класика/джаз/госпел · 

Переможці багатьох міжнародних та всеукраїнських конкурсів. Гордість школи. Дружня атмосфера як на уроках, так і під час виступів. Учні, які не бояться творчих експериментів, мають широкий репертуар: від Red Hot Chili Peppers до Ave Maria (Шуберт). Цікаві хореографічні та сценічні номери.

Ансамбль

Ансамбль скрипалів

· класика/джаз/поп/рок · 

Прикраса кожного шкільного концерту. Має в репертуарі дуже багато різноманітних творів. Дивовижні сценічні образи та цікаві власні музичні аранжування.

Нагадаємо, що однією із головних цілей та завдань МШСВ ім. І. Карабиця — є залучення учнів до різноманітних музичних проєктів для реалізації їхнього творчого потенціалу та культурного розвитку нашої країни в цілому.