Шкільна програма

Illustration


В програму ми включили уроки, які є важливими для повноцінного розвитку і засновані на методиці «вільного володіння інструментом».Педагоги нашої школи є кваліфікованими викладачами із досвідом.

Що входить в шкільну програму:

Шкільна програма включає в себе основні спеціальності та дисципліни необхідні для музичного розвитку. Програма нашої школи спирається на основні принципи та вимоги державних музичних шкіл України та має власну методику – «Методика вільного володіння інструментом». Програма включає навчальний матеріал 8 річного плану державних музичних шкіл. Навчання відбувається в інтенсивній формі за семестровою системою. Перший семестр з вересня по січень, другий семестр з лютого по червень. Загальний термін навчання в одному класі - 10 місяців, з вересня по червень (включно). Канікули лише влітку – липень та серпень. В державні свята учні не навчаються. Іспити зі спеціальності відбуваються в кінці кожного семестру та з музичної грамоти пишеться підсумкова контрольна робота. Перехідний іспит у наступний клас відбувається в кінці року (кінець 2 семестру). У кінці 4 класу (кінець базового курсу) здається випускний іспит зі спеціальності, а також іспит-презентація з музичної літератури та директорська контрольна з музичної грамоти.

Шкільна програма складається з:● Підготовчого курсу (0 клас)● Базового курсу (1, 2, 3, 4 класи)● Спеціалізованого курсу (5, 6 класи)

· Спеціальність ·фортепіано, скрипка, гітара, вокал, барабани, флейтаІндивідуальні заняття (45 хв./урок, 2 заняття/тиждень)

· Музична грамота ·Сольфеджіо - практичне музикування (інтонування та впізнавання на слух вправ, номерів, інтервалів, акордів, диктантів тощо) Теорія – теоретичні завдання та вивчення правилМузична література – вивчення історичного музичного розвитку (біографії композиторів, стилі в музиці, епохи тощо)Групове заняття (30/45/60 хв./в залежності від класу, 1 заняття/тиждень)

· Хор ·Практична дисципліна, ціль якої є розвиток інтонаційних та вокальних здібностейГрупове заняття (45 хв./урок, 1 заняття/тиждень)

· Загальне фортепіано ·Розпочинається з 3-го класу (для всіх напрямків окрім фортепіано)Заняття дуетом (45 хв./урок, 1 заняття/тиждень)

· Імпровізація та композиція ·Розпочинається з 4-го класу (тільки для напрямку фортепіано)Групове заняття (45 хв./урок, 1 заняття/тиждень)

● Після успішного закінчення навчання по шкільній програмі учень отримує свідоцтво зразка нашої школи з обсягом прослуханого учбового матеріалу
● Зарахування на шкільну програму відбувається виключно конкурсним шляхом у вигляді іспиту або співбесіди, кількість місць в програмі обмежена
● Для учнів, які зацікавленні в навчанні по шкільній програмі рекомендуємо отримати більш детальну інформацію звернувшись до адміністратора філіалу
УВАГА! Пропущенні заняття з додаткових предметів (музична грамота, хор, загальне фортепіано та імпровізація) не відпрацьовуються!

Illustration

Концерти та фестивалі

Шкільна програма передбачає участь учнів у різноманітних концертах, всеукраїнських міжнародних конкурсах та фестивалях. Участь в ансамблях та гуртах різного складу та жанру, від класичних дуетів, тріо, квартетів до поп, джаз та рок гуртів.

Тривалість шкільної програми

4 роки

Базове навчання за шкільною програмою

+2 роки

Спеціалізоване навчання для тих, хто планує вступати до професійних музичних навчальних закладів (коледж, училище)

У вас залишились питання по програмі?

Дзвоніть і ми Вам розкажемо більше!