Міжнародні програми

Спеціальна система оцінювання нашої школи, яка базується на провідних світових програмах атестації ABRSM та Trinity. Учні такої програми, які пройшли спеціальну систему оцінювання нашої школи мають можливість пройти тестування та отримати міжнародний сертифікат ABRSM або Trinity (більш ніж 90 країн світу) у спеціалізованих центрах за кордоном.

Програми, за якими ми навчаємо:

Heading photo

Royal Schools of Music

ABRSM

Об'єднана рада королівських музичних шкіл Великобританії (Associated Board of Royal Schools of Music - ABRSM) є провідною в світі програмою музичної атестації. Організація ABRSM була заснована в Лондоні в 1889 році Королівською Музичною академією та Королівським Музичним коледжем. На сьогоднішній день ABRSM в якості незалежної, благодійної і комерційної організації, надає можливість скласти іспити в області класичної музики на один із рівнів. Щороку іспити здають понад 650 000 кандидатів.

Heading photo

Trinity College London

Trinity

Трініті-коледж Лондона (TCL) - провідна міжнародна та незалежна благодійна освітня програма, яка надає оцінки в усьому світі з 1877 року. Щороку іспити здають понад 850 000 кандидатів у більш ніж 60 країнах світу.

Вас зацікавили міжнародні програми?

Дзвоніть і ми вам розкажемо більш детально!